Prawo karne

Adwokaci z kancelarii JLSW w Warszawie i Poznaniu zapewniają kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i członków zarządów w ramach prowadzonych z ich udziałem postępowań karnych.

Wsparcie adwokata bywa niezbędne w wielu krytycznych sytuacjach dotyczących biznesu i życia prywatnego. Prawnik profesjonalnie reprezentujący Twoje interesy przydaje się nie tylko w trakcie procesów sądowych. Jego możliwości są znacznie szersze.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług.

Jakie usługi realizujemy w zakresie prawa karnego?

Nasi adwokaci doradzają i reagują w sytuacjach kryzysowych. Pomagamy ograniczać ryzyko przestępstw gospodarczych. W zakresie prawa karnego zajmujemy się:

 • przestępstwami przekupstwa menedżerskiego,
 • odpowiedzialnością karną członków spółek kapitałowych,
 • czynami popełnianym przez pracowników bez wiedzy i zgody pracodawcy,
 • przestępstwami przeciwko wierzycielom,
 • zjawiskiem prania brudnych pieniędzy,
 • nadużyciami zaufania i konfliktu interesów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w skomplikowanych sprawach dotyczących przestępstw popełnianych przez tzw. białe kołnierzyki – osoby o wysokim statusie społecznym i ekonomicznym, często wykształconych w dziedzinach prawa, ekonomii i zarządzania.

Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy, spółki kapitałowe, członkowie zarządów i rad nadzorczych w postępowaniach karnych prowadzonych z ich udziałem, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących przestępstw gospodarczych.

Ponadto prawnicy kancelarii JLSW:

 • reprezentują klientów indywidualnych w postępowaniach przygotowawczych oraz sprawach sądowych, zarówno jako obrońcy osób oskarżonych jak i pełnomocnicy pokrzywdzonych,
 • reprezentują spółki prawa handlowego jako podmioty pokrzywdzone przestępstwem,
 • realizują kompleksową karnoprawną analizę stosunków gospodarczych,
 • przygotowują pisma procesowe na każdym etapie postępowania karnego.

Zapewniamy pełną gotowość do podjęcia koniecznych czynności w sytuacjach kryzysowych, takich jak przeszukania, przesłuchania, przedstawienia zarzutów i inne czynności dochodzeniowo-śledcze.

Wspieramy naszych klientów poprzez prowadzenie efektywnych działań na każdym etapie postępowania przed organami ścigania i sądami powszechnymi wszystkich instancji.

Dlaczego warto korzystać z usług adwokata?

Adwokaci są wyspecjalizowani i świetnie rozeznani w zawiłościach przepisów obowiązującego prawa. Dzięki temu po dokładnym poznaniu sprawy są w stanie objąć najkorzystniejszą strategię. Reprezentują klientów podczas spraw sądowych, realnie wpływając na uzyskanie korzystnego wyniku.

Adwokaci dostarczają także cennych wskazówek, dzięki którym możliwe jest uniknięcie potencjalnych problemów. Wsparcie prawnika jest nieodzowne w w postępowaniach przedsądowych. Nieznajomość kodeksu i możliwości jego interpretacji prowadzi do poważnych konsekwencji. Wiedza doświadczonego adwokata w wielu przypadkach bywa bezcenna.

Zapoznaj się z wybranymi projektami, które zrealizowaliśmy w obszarze prawa karnego:

Adwokaci z kancelarii JLSW – dlaczego my?

Kancelaria JLSW gwarantuje rzetelność i najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami. Z zaangażowaniem reprezentujemy naszych klientów, priorytetowo traktując ich korzyści i interesy.

Od ponad 10 lat współpracujemy z przedsiębiorcami i organami państwowymi. Każdego dnia zwiększamy nasze kwalifikacje i wiedzę.

Skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, a zapoznamy Cię z pełnym potencjałem usług w zakresie prawa karnego.

Nasze kancelarie mieszczą się w Poznaniu i Warszawie. Ułatwia to komunikację i dostęp do ekspertów w wielu dziedzinach. Reprezentujemy klientów z całej Polski. Zapraszamy do współpracy również podmioty zagraniczne.

W ramach departamentu Prawa karnego:

 • reprezentujemy Klientów indywidualnych w postępowaniach przygotowawczych oraz sprawach sądowych zarówno jako obrońcy osób oskarżonych jak i pełnomocnicy pokrzywdzonych,
 • reprezentujemy spółki prawa handlowego jako podmioty pokrzywdzone przestępstwem,
 • realizujemy kompleksową karnoprawną analizę stosunków gospodarczych nawiązywanych przez Klientów,
 • przygotowujemy niezbędne pisma procesowe na każdym etapie postępowania karnego,
 • zapewniamy pełną gotowość do podjęcia koniecznych czynności, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych (przeszukania, przesłuchania, przedstawienia zarzutów i innych czynności dochodzeniowo-śledczych).
 • wspieramy Klientów poprzez podejmowanie efektywnych działań na każdym etapie postępowania przed organami ścigania i sądami powszechnymi wszystkich instancji.

Warning: Uninitialized string offset 0 in /home/platne/serwer14267/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738

Kancelaria Radców Prawnych PoznańAdres kancelarii: ul. 28 czerwca 1956 r. 406,
61-441, Poznań 
Tel.: +48616734520


Kancelaria Radców Prawnych WarszawaAdres kancelarii: Rondo Daszyńskiego 2b,
00-843, Warszawa 
Tel.: +48221189227