Effectiveness. Pragmatism. Business.
Welcome to JLSW Law Firm.

Scroll down

Experience

Our work effectiveness is measured by our clients' success. Whenever we can, we are proud of their achievements. Please feel invited to glance at our selected projects.

International relations

Kancelaria Radców Prawnych Poznań

Kancelaria Radców Prawnych JLSW w Poznaniu to kompleksowa obsługa prawna. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie i sukcesy Klientów. Świadczymy usługi w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy wysoką jakość usług, skuteczność i terminowość. Rozumiejąc Państwa potrzeby jesteśmy zawsze do dyspozycji pod adresem mailowym i telefonem, zapraszamy również do osobistej wizyty w Kancelarii Radców Prawnych w Poznaniu.

Adres kancelarii:  ul. 28 czerwca 1956 r. 406,
61-441,  Poznań
Tel.: +48616734520

Kancelaria Radców Prawnych Warszawa

Kancelaria Radców Prawnych JLSW w Warszawie gwarantuje pomoc prawną w zakresie różnych dziedzin prawa. Doświadczenie zespołu pozwala na świadczenie usług dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Kierujemy się dobrem i zadowoleniem Klienta, jesteśmy dyskretni, fachowi i skuteczni w działaniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zachęcamy do osobistego odwiedzenia nas w siedzibie Kancelarii Radców Prawnych w Warszawie - Śródmieściu.

Adres kancelarii:  ul. Złota 59,
00-120,  Warszawa
Tel.: +48224895260

O nas

Kancelaria JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni Spółka Komandytowa to skuteczność działania poparta wieloletnim doświadczeniem i zrealizowanymi projektami w obszarach m.in. doradztwa transakcyjnego, prawa cywilnego, procesowego, administracyjnego. Nasza Kancelaria Radcowska oferuje kompleksową obsługę prawną, zachowując najwyższe standardy obsługi, terminowość, fachowość i dyskrecję.

Zawsze staramy się być do Państwa dyspozycji. Jeśli potrzebują się Państwo spotkać z nami osobiście prowadzimy biura zarówno w Poznaniu jak i Warszawie, do których serdecznie zapraszamy.

Doradztwo transakcyjne

Oferujemy doradztwo prawne w ramach szeroko pojętego doradztwa M&A. Doradzamy właścicielom sprzedającym przedsiębiorstwa, inwestorom zainteresowanym kupnem, bądź dofinansowaniem, oferujemy negocjacje wstępnych dokumentów, pomoc w zarządzaniu przebiegiem transakcji.

Corporate i prawo gospodarcze

Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych w każdej chwili funkcjonowania. Zapewniamy bieżące doradztwo w zakresie prawa korporacyjnego, wsparcie biznesowe, pomoc w zakładaniu firmy i przekształceniach działalności gospodarczej.

Proces inwestycyjny i nieruchomości

Oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie wszelkiego rodzaju procesów dotyczących nieruchomości. Uczestniczymy w negocjacjach, opracowujemy i opiniujemy projekty umów, doradzamy podczas realizacji inwestycji budowlanych i ich rozliczania.

Zamówienia publiczne i prawo administracyjne

Jako Kancelaria prawa administracyjnego świadczymy pomoc prawną w postępowaniach o zamówienia publiczne. Oferujemy pełną obsługę prawną dla zamawiającego. Zapewniamy pomoc wykonawcom przygotowującym oferty w postępowaniu o zamówienie publiczne.

Prawo cywilne i procesowe

Kancelaria prawa cywilnego oferuje wsparcie prawne podczas mediacji oraz reprezentacje w sprawach sądowych. Sporządzamy pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia i inne pisma procesowe. Dokonujemy analizy szans dochodzenia roszczeń na drodze sądowej.

Prawo pracy

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla średnich i dużych przedsiębiorstw, w zakresie indywidualnego, a także zbiorowego prawa pracy. Przeprowadzamy audyty dotyczące spraw pracowniczych. Sporządzamy oraz opiniujemy dokumentację pracowniczą.

IP i ochrona danych osobowych

Kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej również prawa konkurencji. Proponujemy kompleksowe wsparcie prawne, zarządzanie i analiza portfelem praw własności intelektualnej.

Energetyka

Kancelaria prawa energetycznego oferuje kompleksową pomoc prawną przedsiębiorstwom branży energetycznej, a także podmiotom, które dopiero zamierzają zacząć działać w tym sektorze. Proponujemy doradztwo z zakresu prawa energetycznego, sporządzanie analiz, audytów.