06.02.2024

Zimowe Spotkanie Legal Netlink Alliance (LNA) Europe, Malta 2-4.02.2024 r.

Wspólnik Kancelarii JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Spółka Komandytowa Radca Prawny Tomasz Janaszczyk w dniach 2-4 lutego 2024 r. miał zaszczyt uczestniczyć w Zimowym Spotkaniu Legal Netlink Alliance (LNA) Europe organizowanym na Malcie, na którym gościli prawnicy z całego świata.


Legal Netlink Alliance (LNA) to globalne stowarzyszenie firm prawniczych, które oferuje członkom i ich klientom dostęp do międzynarodowej najwyższej klasy reprezentacji prawnej. Dodatkowo, LNA zapewnia unikalną platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy prawnikami z różnych krajów, umacniając tym samym globalne współprace prawnicze.

Dzięki przynależności do LNA możemy zapewnić naszym Klientom kompleksową pomoc prawną w sprawach na styku prawa polskiego i innych reżimów prawnych.

Z przyjemnością informujemy, że podczas tego prestiżowego wydarzenia wspólnik Kancelarii JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Spółka Komandytowa Radca Prawny Tomasz Janaszczyk został wybrany do Zarządu LEGAL Netlink Alliance.

Dołączenie do zarządu Legal Netlink Alliance (LNA) Europe to przede wszystkim dowód uznania dla kompetencji i zaangażowania w działalność stowarzyszenia.

 

Mogą Cię zainteresować