08.07.2020

The Legal 500 2020

The LEGAL 2020 500

Kancelaria JLSW została wyróżniona w prestiżowym rankingu The Legal 500 na rok 2020 oraz rekomendowana w obszarze prawa budowlanego.

The Legal 500 to prestiżowy, międzynarodowy ranking kancelarii prawnych. Od ponad 30 lat, na podstawie dogłębnej, merytorycznej analizy przeprowadzonych projektów oraz opinii klientów, co roku wyłania i rekomenduje najlepszych specjalistów z ponad 20 dziedzin prawa i 150 jurysdykcji.

Chcąc znaleźć się w klasyfikacji, firma opisuje swoje osiągnięcia z ostatniego roku i przedstawia listę kontaktów do osób, które na podstawie doświadczenia ze współpracy z tego okresu mogą udzielić kancelarii rekomendacji. Specjaliści The Legal 500 wykorzystując niezależne i ciągle udoskonalane narzędzia badawcze, ustalają hierarchię najlepszych kancelarii z poszczególnych krajów, uwzględniając specjalizacje ich zespołu, na podstawie analizy zleceń oraz na podstawie rozmów z klientami.

Korzystanie z kompleksowego programu badań aktualizowanego każdego roku pozwala The Legal 500 na bardzo dokładne odzwierciedlenie aktualnej sytuacji na rynku usług prawniczych w danym kraju i w poszczególnej dziedzinie. Ranking stanowi więc wiarygodne źródło informacji o profesjonalnych i godnych zaufania specjalistach, co jest niezwykle cenne szukając np. kogoś do współpracy z innej jurysdykcji prawnej.

Mogą Cię zainteresować