02.02.2024

Targi BUDMA 2024 „Zielona Przyszłość Budownictwa”

Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza Kancelaria w dniach 30.01 – 01.02.2024 r.  uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2024.
Tegoroczne Targi odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich pod hasłem „Zielona Przyszłość Budownictwa”.

Targi BUDMA to prestiżowe wydarzenie w Europie Środkowo – Wschodniej, które zrzesza pionierów branży budowlanej oraz wytycza innowacyjne kierunki rozwoju na rynku budowlanym. Wydarzenie jest szansą na nawiązane cennych relacji biznesowych oraz rozwój profesjonalnych usług naszej Kancelarii.
Podczas tegorocznych Targów nasza Kancelaria przeprowadziła dla Państwa aż dwa szkolenia!
30 stycznia 2024 r. w godzinach 11:30-12:30 przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu problematyki oraz praktycznych wskazówek dotyczących realizacji inwestycji budowlanych z uwzględnieniem zmian w branży deweloperskiej w świetle „nowej ustawy deweloperskiej”.
Podzieliliśmy się z Państwem naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa budowlanego. Podsumowaliśmy również w przystępnej dla słuchaczy formie najważniejsze zmiany regulacji prawnych na rynku budowlanym w ostatnich latach.
31 stycznia 2024 r. w godzinach 15:00 – 16:00 przeprowadziliśmy szkolenie dotyczące prowadzenia stron internetowych w świetle wymagań stawianych przepisami ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Była to niepowtarzalna okazja na zapoznanie się z praktycznymi aspektami ochrony danych osobowych oraz zdobycie solidnej dawki wiedzy o aktualnie obowiązujących regulacjach z zakresu RODO.
Serdecznie dziękujemy za udział w organizowanych przez Kancelarię szkoleniach oraz za odwiedziny  naszego stanowiska!

Mogą Cię zainteresować