15.09.2023

POLAGRA 2023 – targi dla branży spożywczej

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria JLSW będzie brała udział w tegorocznych targach POLAGRA w Poznaniu, które odbędą się w dniach 27-29 września 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Targi POLAGRA obejmują branżę spożywczą i sektor HoReCa. Podczas jednego wydarzenia mają miejsce trzy salony. Pierwszym z nich jest salon FOOD przeznaczony dla branży spożywczej, będący zwiastunem najnowszych trendów konsumenckich, kompleksowym przeglądem ofert i promocją polskiej gospodarki. Kolejnym salonem w ramach wrześniowych targów jest salon FOODTECH zapewniający możliwość zobaczenia działania całych linii produkcyjnych. Natomiast ostatnim salonem targów POLAGRA jest salon HORECA, podczas którego prezentowane są innowacyjne rozwiązania usprawniające pracę profesjonalnych kuchni, zwiększające zakres usług oferowanych przez lokale gastronomiczno-noclegowe, zapewniające bezpieczeństwo i komfort pobytu gościom restauracji czy obiektów noclegów.

W ramach swojego uczestnictwa, w dniu 28 września o godz. 10:30, przeprowadzimy szkolenie prawnicze z zakresu przeciwdziałania marnowaniu żywności w oparciu o obowiązujące przepisy oraz związane z tym zagadnieniem problemy. Przedstawioną teorię uzupełnimy o case study – czyli przykład przypadku i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • na kim spoczywają obowiązki związane z zapobieganiem marnowaniu żywności?;
  • obowiązki ciążące na sprzedawcach żywności;
  • organizacje pozarządowe i ich obowiązki;
  • kontrole;
  • konsekwencje braku przestrzegania obowiązków związanych z przeciwdziałaniem marnowaniu żywności;
  • case study.

Aby wziąć udział w szkoleniu, konieczne jest zarejestrowanie się pod linkiem formularz, a następnie pobranie zaproszenia.

Kancelaria JLSW będzie reprezentowana przez r.pr. Julitę Wilbik-Klimek.

Mogą Cię zainteresować